New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Produkty rolne

BIAŁYSTOK
Krzysztof Skreczko
wiceprezes Zarządu
skup i sprzedaż zbóż
85 741 86 50 wew. 15
Ewa Dziubanowska
kierownik działu sprzedaży
85 741 86 50 wew. 15
696 041 033
edziubanowska@adleragro.pl 
Anna Niedźwiecka
z-ca kierownika działu sprzedaży
85 741 86 50 wew. 29
696 041 039
aniedzwiecka@adleragro.pl

Zbigniew Dzienis
sprzedawca
85 741 86 50 wew. 13
668 136 601
zdzienis@adleragro.pl
Jolanta Malinowska
sprzedawca
85 741 86 50 wew. 14
696 041 048
jmalinowska@adleragro.pl
Halina Kostro
sprzedawca
696 029 351
85 741 86 50 wew. 12
hkostro@adleragro.pl
 
 
 
Marta Świsłocka
sprzedawca
696 029 351
85 741 86 50 wew. 12
mswislocka@adleragro.pl
 

Krzysztof Potocki 
przedstawiciel handlowy
784 199 362 
kpotocki@adleragro.pl 
Mirosław Łukaszuk 
przedstawiciel handlowy/
doradca terenowy
696 041 047 
mlukaszuk@adleragro.pl
Andrzej Gierasimczuk
przedstawiciel handlowy/ 
doradca terenowy
696 041 050
agierasimczuk@adleragro.pl

GRAJEWO - oddział firmy
Andrzej Oleksy
z-ca kierownika oddziału w Grajewie
86 272 26 45
696 041 037
aoleksy@adleragro.pl
Jan Organek
przedstawiciel handlowy/
doradca terenowy
86 272 26 45
667 040 003
jorganek@adleragro.pl

BIELSK PODLASKI - oddział firmy
Grzegorz Niewiński 
kierownik oddziału w Bielsku
Podlaskim 
85 730 08 58 
696 041 036 
gniewinski@adleragro.pl
Romuald Borowski 
sprzedawca
85 730 08 58 
bielskpodlaski@adleragro.pl
 
 
Waldemar Toc 
sprzedawca
85 730 08 58 
wtroc@adleragro.pl
 
 
Adam Kicel
sprzedawca
85 730 08 58 
bielskpodlaski@adleragro.pl
Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin