New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Nasiona kukurydzy

LG jest historycznym i strategicznym znakiem towarowym firmy Groupe Limagrain, zajmującej się nasionami roślin rolniczych (kukurydzy, słonecznika i rzepaku). Jest główną marką kukurydzy pastewnej tak we Francji, jak i w Europie. LG klasyfikowana jest również na 3 miejscu w Europie w dziedzinie słonecznika.
 

Maïsadour jest znacząca francuską grupą działającą w agrobiznesie. Dzięki tworzącym ją działom zajmującym się produkcją zwierzęco - roślinną, utworzyła przedsiębiorstwo agro-przemysłowe o zasięgu międzynarodowym oparte na silnych relacjach zarówno z producentami rolnymi, jak i przetwórcami produktów rolnych.

 

Główna działalność firmy to hodowla twórcza i zachowywanie odmian roślin rolniczych oraz reprodukcja i sprzedaż materiału siewnego. Spółka jest krajowym liderem w hodowli i produkcji mieszańców kukurydzy. Aktualnie w Krajowym Rejestrze Odmian znajdują się 33 odmiany kukurydzy pastewnej, a oprócz tego 2 odmiany kukurydzy cukrowej i 2 kukurydzy pękającej. Zajmują one około 40% areału uprawy tej rośliny w Polsce.

 

SYNGENTA® koncentruje się na głównych roślinach uprawnych – w szczególności kukurydzy, zbożach, soi oraz owocach i warzywach. Jej technologie obecne są także w innych uprawach np. rzepaku, buraka cukrowego, ryżu i bawełny. SYNGENTA® oferuje swoje rozwiązania do ochrony roślin przed chwastami, chorobami, szkodnikami, do ochrony nasion oraz posiada linię produktów specjalistycznych.

 

Małopolska Hodowla Roślin HBP

Małopolska Hodowla Roślin - HBP Spółka z o.o. jest firmą hodowlano-nasienną o wieloletnich tradycjach. Początki selekcji jakościowej datowane są od 1872 roku. Przedmiotem działalności Spółki jest m.in. prowadzenie hodowli twórczej i zachowawczej roślin rolniczych.

 

 

Saaten Union jest organizacją, utworzoną w 1965 roku przez siedem niemieckich firm hodowlano-nasiennych. W Polsce nasiona odmian Saaten-Union znane są od lat, jednak właściwy rozwój organizacji nastąpił w 1999 roku, kiedy powstała firma Saaten-Union Polska. Dziś firma oferuje szeroką gamę wysokowydajnych odmian roślin rolniczych zbóż, kukurydzy oraz roślin poplonowych.

 

Centrala Caussade Nasiona Polska znajduje się w Strzelinie na Dolnym Śląsku. Jednak dzięki rozlokowaniu naszych przedstawicieli w różnych regionach Polski, mamy możliwość szybkiego dotarcia do Państwa. Chętnie służymy pomocą w doborze najlepszych odmian dostosowanych do warunków każdego gospodarstwa w kraju. Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie produkcji, od momentu wyboru odmiany i siewu, aż do zbiorów.

W naszej ofercie koncentrujemy się przede wszystkim na dwóch gatunkach: kukurydzy i rzepaku. Dysponujemy również wprowadzanymi sukcesywnie do obrotu wysokiej klasy nasionami słonecznika, traw, roślin strączkowych i pastewnych.

 

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin