New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Nasiona rzepaku

 

LG jest historycznym i strategicznym znakiem towarowym firmy Groupe Limagrain, zajmującej się nasionami roślin rolniczych (kukurydzy, słonecznika i rzepaku). Jest główną marką kukurydzy pastewnej tak we Francji, jak i w Europie. LG klasyfikowana jest również na 3 miejscu w Europie w dziedzinie słonecznika.

 

SYNGENTA® koncentruje się na głównych roślinach uprawnych – w szczególności kukurydzy, zbożach, soi oraz owocach i warzywach. Jej technologie obecne są także w innych uprawach np. rzepaku, buraka cukrowego, ryżu i bawełny. SYNGENTA® oferuje swoje rozwiązania do ochrony roślin przed chwastami, chorobami, szkodnikami, do ochrony nasion oraz posiada linię produktów specjalistycznych.

 

Firma AgroBras powstała w listopadzie 2002 roku w Wągrowcu. Do zadań firmy należy produkcja, marketing i dystrybucja nasion odmian rzepaku należących do hodowców - udziałowców firmy.

 

Monsanto Polska Sp. z o.o. to lokalny oddział amerykańskiego lidera w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa i biotechnologii. Czerpiąc z ponad 100-letniego doświadczenia firmy obecnej na kontynentach całego świata, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku. Od lat siedemdziesiątych firma działała w Polsce w ramach Monsanto Company.

 

Firma SUMI AGRO POLAND Sp. z o.o. prowadzi import środków ochrony roślin, formułowanych nawozów dolistnych, nasion kukurydzy i rzepaku oraz środków higieny sanitarnej z Japonii i krajów Europy Zachodniej.

 

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin