New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Nawozy mineralne i dolistne

TIMAC Agro Polska oferuje szeroką gamę nawozów specjalistycznych (granulowanych i dolistnych) oraz bloki mineralne dla zwierząt. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich rolników, także do tych najbardziej wymagających, wykorzystujących nowoczesne i intensywne technologie produkcji.

 

Przedsiębiorstwo PRP Technologies wspiera produkcję rolniczą preparatami wykorzystującymi właściwości stabilizujące i stymulujące związków mineralnych. Firma produkuje i dystrybuuje produkty oraz usługi, które umożliwiają rozwój żywotnych funkcji gleb oraz roślin.

 

ANWIL S.A. to jedno z największych przedsiębiorstw w regionie kujawsko-pomorskim oraz wiodące w sektorze Wielkiej Syntezy Chemicznej w kraju. Jest jedynym w Polsce producentem suspensyjnego polichlorku winylu oraz znaczącym producentem nawozów azotowych.

 

ZAK Spółka Akcyjna to jeden z największych producentów chemicznych w Polsce. Oferta skierowana jest do następujących sektorów gospodarki: rolnictwo, budownictwo, przetwórstwo chemiczne, przemysł tworzywowy. Firma produkuje nawozy azotowe: saletra, saletrzak, mocznik.
 

Azoty Tarnów łączą 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Domeną firmy są tworzywa konstrukcyjne (poliamidy, polioksymetylen, tworzywa modyfikowane), kaprolaktam oraz nawozy mineralne.

 

Przedsiębiorstwo INTERMAG sp. z o.o. założone w 1988 roku jest czołowym polskim producentem nawozów dolistnych, donasiennych, przeznaczonych do fertygacji oraz stymulatorów wzrostu i innych preparatów dla profesjonalnego rolnictwa i ogrodnictwa.

 

Zakłady Chemiczne „POLICE" S. A. należą do europejskiej czołówki firm nawozowych i są jednocześnie jednym z największych polskich eksporterów.

 

Koszelowskie Zakłady Kredowe to nowoczesne przedsiębiorstwo znajdujące się we wschodniej części Polski. Produkują nawozy naturalne i kredę techniczną w formie granulowanej oraz pylistej.

 

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin