New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Środki ochrony roślin

Du Pont obecny jest już na naszym rynku od ponad 30 lat. W branży rolniczej firma koncentruje się właśnie na środkach ochrony roślin.

Najważniejsza grupa produktów w obrotach działu to środki do zwalczania chwastów (herbicydy).

 

Bayer CropScience oferuje swoim klientom w Polsce kompletne programy ochrony upraw oparte o pełną paletę środków ochrony, począwszy od preparatów stosowanych jeszcze przed wschodami, aż do stosowanych już po zbiorach.

 

SYNGENTA® koncentruje się na głównych roślinach uprawnych – w szczególności kukurydzy, zbożach, soi oraz owocach i warzywach. Jej technologie obecne są także w innych uprawach np. rzepaku, buraka cukrowego, ryżu i bawełny. SYNGENTA® oferuje swoje rozwiązania do ochrony roślin przed chwastami, chorobami, szkodnikami, do ochrony nasion oraz posiada linię produktów specjalistycznych.

 

Monsanto Polska Sp. z o.o. to lokalny oddział amerykańskiego lidera w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa i biotechnologii. Czerpiąc z ponad 100-letniego doświadczenia firmy obecnej na kontynentach całego świata, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku. Od lat siedemdziesiątych firma działała w Polsce w ramach Monsanto Company.

 

Dział Crop Protection firmy BASF oferuje środki grzybobójcze, insektycydy i herbicydy. Produkty i usługi tego działu pomagają rolnikom uzyskiwać wyższe plony i lepszą jakość produktów rolnych.

 


Nufarm Polska to producent znanych i cenionych środków ochrony roślin oraz dystrybutor nawozów i nasion

 


CIECH Sarzyna specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO) oraz żywic. Pełen asortyment wyrobów obejmuje ponad 1000 pozycji i ich pochodnych.
 
 


Firma SUMI AGRO POLAND Sp. z o.o. prowadzi import środków ochrony roślin, formułowanych nawozów dolistnych, nasion kukurydzy i rzepaku oraz środków higieny sanitarnej z Japonii i krajów Europy Zachodniej.


 

Cheminova jest producentem środków ochrony roślin. Cheminova opracowała szeroką gamę środków ochrony roślin poprzez wewnętrzne procesy i rozwój preparatów chemicznych.

 

HELM POLSKA Sp. z o.o. jest spółką prowadzącą dystrybucję pestycydów, herbicydów, fungicydów i regulatorów wzrostu na terenie Polski.

 

 

Niemal 100 lat polskiej tradycji w produkcji i sprzedaży środków ochrony roślin oraz produktów do higieny sanitarnej oraz świadczenie usług z zakresu syntez, formulacji i konfekcji.

 

 

Firma dostarcza na polski rynek środki ochrony roślin dla rolnictwa oraz dla działkowców, produkty do zwalczania zbędnej roślinności na terenach przemysłowych i nieużytkowanych rolniczo, a także preparaty do higieny sanitarnej.

 

Makhteshim Agan Industries jest jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się producentów pestycydów na świecie.

 

 

 Kontakt

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin