New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Sznurek i siatka rolnicza

Tama specjalizuje się w produkcji opakowań i produktów ochronnych dla rolnictwa. Główne produkty to: siatki rolnicze, siatki ochronne, siatki zacieniające, siatki do zastosowań ogrodniczych, folia do bawełny, sznurek rolniczy i artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych.

 

 

Bezalin S.A. to polska tradycja sięgająca połowy XIX wieku. Od początku swego istnienia firma specjalizuje się w produkcji wyrobów powroźniczych. Zastosowanie wyrobów marki Bezalin jest praktycznie nieograniczone: w ochronie przeciwpożarowej, w przemyśle ciężkim, transporcie, rolnictwie, w przemyśle stoczniowym, w żeglarstwie i turystyce, do produkcji sprzętu sportowego, w tapicerstwie i kaletnictwie, itp.

 

 

Terplast jest polską firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 1984 r. w Sieradzu. Terplast wytwarza ponad pięć milionów metrów sznurka dziennie, co daje około 7.500 ton rocznie i posiada w swojej ofercie produkcyjnej ponad 100 rodzajów wyrobów.
Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin