Mieszanki traw

AdlerAgro

Firma Nasienna GRANUM Sp. J.zajmujemy się produkcją i obrotem handlowym materiału siewnego roślin rolniczych. Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja mieszanek traw, sadzeniaków ziemniaka oraz kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych tj.: zbóż, roślin bobowatych drobno i grubonasiennych. 

Sowul & Sowul Sp. z o.o. jest  firmą w branży rolniczej. Największą wagę przykładamy do jakości sprzedawanych produktów. Wiemy bowiem, że wiosna w rolnictwie nie trwa wiecznie. Podstawową działalnością firmy Sowul & Sowul jest kontraktacja i produkcja nasion do mieszanek traw: pastewnych, gazonowych, drogowych.

Od 1996 r. oferujemy polskim rolnikom kwalifikowany materiał siewny. Znajdą Państwo w naszym portfolio kukurydze,  nasiona: zbóż, rzepaku i pastewnych mieszanek traw.  Materiał dostarczany przez nas jest zawsze w najwyższej jakości.

Małopolska Hodowla Roślin – HBP Spółka z o.o. jest firmą hodowlano-nasienną o wieloletnich tradycjach. Początki selekcji jakościowej datowane są od 1872 roku. Przedmiotem działalności Spółki jest m.in. prowadzenie hodowli twórczej i zachowawczej roślin rolniczych.