Nasiona kukurydzy

AdlerAgro

LG jest historycznym i strategicznym znakiem towarowym firmy Groupe Limagrain, zajmującej się nasionami roślin rolniczych (kukurydzy, słonecznika i rzepaku). Jest główną marką kukurydzy pastewnej tak we Francji, jak i w Europie. LG klasyfikowana jest również na 3 miejscu w Europie w dziedzinie słonecznika.

Maïsadour jest znacząca francuską grupą działającą w agrobiznesie. Dzięki tworzącym ją działom zajmującym się produkcją zwierzęco – roślinną, utworzyła przedsiębiorstwo agro-przemysłowe o zasięgu międzynarodowym oparte na silnych relacjach zarówno z producentami rolnymi, jak i przetwórcami produktów rolnych.

SYNGENTA® koncentruje się na głównych roślinach uprawnych – w szczególności kukurydzy, zbożach, soi oraz owocach i warzywach. Jej technologie obecne są także w innych uprawach np. rzepaku, buraka cukrowego, ryżu i bawełny. SYNGENTA® oferuje swoje rozwiązania do ochrony roślin przed chwastami, chorobami, szkodnikami, do ochrony nasion oraz posiada linię produktów specjalistycznych.

Główna działalność firmy to hodowla twórcza i zachowywanie odmian roślin rolniczych oraz reprodukcja i sprzedaż materiału siewnego. Spółka jest krajowym liderem w hodowli i produkcji mieszańców kukurydzy. Aktualnie w Krajowym Rejestrze Odmian znajdują się 33 odmiany kukurydzy pastewnej, a oprócz tego 2 odmiany kukurydzy cukrowej i 2 kukurydzy pękającej. Zajmują one około 40% areału uprawy tej rośliny w Polsce.

Małopolska Hodowla Roślin – HBP Spółka z o.o. jest firmą hodowlano-nasienną o wieloletnich tradycjach. Początki selekcji jakościowej datowane są od 1872 roku. Przedmiotem działalności Spółki jest m.in. prowadzenie hodowli twórczej i zachowawczej roślin rolniczych.

Nasiona z pewnego źródła to rękojmia silnych, zdrowych i wysokich plonów. Nowa marka Lidea czerpie z najlepszych doświadczeń 2 uznanych hodowców nasion – Euralis i Caussade. Połączyliśmy się, by dać wam materiał siewny zaprawiony w walce o najwyższe plony i gwarantujący sukces!

CAUSSADE SEMENCES Pro jest marką należącą do hodowli LIDEA i oferuje wysokowydajne nasiona kukurydzy i rzepaku dla rolnictwa, poprzez lokalną dystrybucję, będąc najbliżej rolników.

IGP Polska sp. z o.o. sp. k. jest spółką wywodzącą się z niemieckiej I.G. Pflanzenzucht GmbH. Przewagą portfolio mieszańców kukurydzy IGP Polska jest szeroki dostęp do genetyki. Reprezentując wielu hodowców kukurydzy skoncentrowanych na tworzeniu odmian wydajnych w zróżnicowanych i często trudnych europejskich warunkach uprawy IGP Polska ma możliwość oferowania najbardziej produktywnych kreacji odmianowych, które stanowią odpowiedź na liczne zróżnicowane potrzeby polskich rolników.

pobrane

Oferujemy najwyższej jakości oryginalny materiał siewny, który pozwala zminimalizować ryzyko nieudanych plonów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie zrównoważonego i wydajnego rolnictwa, możemy bezbłędnie identyfikować potrzeby Klientów.

Firma SUMI AGRO POLAND Sp. z o.o. prowadzi import środków ochrony roślin, formułowanych nawozów dolistnych, nasion kukurydzy i rzepaku oraz środków higieny sanitarnej z Japonii i krajów Europy Zachodniej.

Misją naszej Centrali Nasiennej, jest realizowanie polityki sprzedażowej, która jest oparta na najwyższej jakości obsługi klientów, uczciwości oraz wzajemnym zaufaniu. Bazujemy na odpowiedzialności oraz współpracy z dostawcami poprzez rzetelną pracę i wieloletnim doświadczeniu, z jednoczesnym umacnianiem marki „Centrali Nasiennej”.

Nufarm Polska to mała, wielka firma. Choć jesteśmy w czołówce producentów środków ochrony roślin, to nie zapominamy, że najważnejsze działania odbywają się w mikroskali – najbliżej rolnika. Nasze produkty zawierają sprawdzone substancje aktywne, opakowane w bezpieczny i łatwy do transportu sposób –  tak właśnie wyrażamy dbałość o naszych klientów.