New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Matermacc - siewniki do kukurydzyMatermacc jako jeden z liderow siewu punktowego specjalizuje się w projektowaniu i produkcji m.in. precyzyjnych siewników pneumatycznych oraz siewników do warzyw. Najnowocześniejsze rozwiązania, doświadczenie, orientacja skupiona na potrzebach klienta, patenty oraz nieustające inwestycje w rozwój i badania pozwoliły osiągnąć dzisiejsza pozycje na rynku międzynarodowym.

Początki firmy Matermacc skupione były na ścisłej specjalizacji związanej z siewem punktowym i sięgają lat osiemdziesiątych. Fabryka zlokalizowana jest w najbardziej uprzemysłowionej części Europy w rejonie północnej części Włoch. Pozwala to na korzystanie z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku maszyn rolniczych jak i innych dziedzinach przemysłu. Znakomita lokalizacja wiąże się również z dostępem do jednego z największych parków naukowo-technologicznych gdzie testowane są najnowsze rozwiązania.

Ze względu na międzynarodowy profil firmy rozwiązania testowane są we wszystkich możliwych warunkach polowych oraz klimatycznych czyniąc maszyny Matermacc dostosowane do rosnących wymogów i potrzeb nowoczesnego precyzyjnego rolnictwa.

 
pottinger kosiarki dyskowe

 

 

 
pottinger małe przyczepy
 
 

 

 
pottinger sieczkarnie    
     
     

 

 

 

 

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin