New Holland
Polskie Składy Rolne
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
85 741 86 50

Seko - wozy paszowe

SEKO s.p.a. - włoski producent wozów paszowych

Nowatorstwo i jakość produktów zawsze charakteryzowały włoską firmę SEKO, która stała się jednym z głównych producentów maszyn do żywienia porcjowanymi mieszankami.

Czołowa pozycja, osiągnięta dzięki ponad 30-sto letniemu doświadczeniu, stale poprawiana dzięki ciągłemu rozwojowi, aby na bieżąco spełniać zmieniające się wymagania rynku przez proponowanie produktów zaawansowanych technologicznie po to, by zapewnić rozwój, zdolność produkcyjną i bezpieczeństwo klienta.

90% naszej produkcji jest eksportowane do 60 krajów, co jest naszą najlepszą wizytówką wysokiej jakości i osiągów, typowych dla tych produktów.

SEKO zawsze niezłomne w swej polityce jakości, realizuje ten cel z poświęceniem i pasją, stając się wyspecjalozowaną firmą w tym sektorze. Nieprzerwane inwestycje w technikę, rozwój procesów produkcyjnych, stosowanie najlepszych surowców i wdrażanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych zapewnia wysokie standardy jakości produktów i usług.

Prestiżowy urząd niemiecki TUV wydał certyfikat systemu jakości, zgodnie z najnowszymi przepisami UNI EN ISO 9001:2000.

Bardzo dobra porcja Unifeed, miesza całe baloty sianokiszonki

Wozy paszowe SEKO na całym świecie w pełni odpowiadają na potrzeby farmerów, dzięki nieprzerwanej gotowości do przetwarzania wszelkich produktów i produktów ubocznych na farmach.

Nawet na pięknych wyspach Pacyfiku, gdzie występują duże uprawy trzciny cukrowej, dzięki możliwościom typowych modeli SAMURAI 5 niektórzy wykwalifikowani farmerzy uzyskali smakowite porcje Unifeed o bardzo wysokiej wartości odżywczej, wykorzystując okrągłe bele trzciny cukrowej.

 

 

 

 

Wozy paszowe SEKO

 

Nowy Samurai seria 5

Wyjątkowy zakres paszowozów rozdrabniająco-mieszających, unikalny ze względu na ilość, zróżnicowanie i niezawodność maszyn, które są idealne dla tysięcy hodowców na całym świecie, ułatwiając codzienną pracę, zwiększając zdolności produkcyjne i rozwój farm

 

Seria Samurai 5 jest najnowszą wersją konstrukcyjną w dziedzinie poziomych paszowozów rozdrabniająco-mieszającyh a SEKO dzięki tej nowej linii maszyn wyposażonych w najnowoczęśniejszą technologię, nieporównywalnych z innymi markami co do wydajności, wygody, niezawodności i jakości pracy, jest ponownie na czele stawki.

Samurai seria 5 bez frezu

Wyróżnikami jakości tych maszyn, naprawdę unikalnych ze względu na wyjątkową pojemność załadunkową i doskonałą jakość pracy jest pełne bezpieczeństwo i niezawodność.
Zobacz specyfikację

 

Samurai seria 5 z frezem

Najbardziej kompletna gama paszowozów na świecie, oferując ekstremalną niezawodność i wysoką wydajność oraz zapewnienie technologicznej doskonałości w przygotowaniu unifeed, zwiększając wszystkie zalety tej techniki.
Zobacz specyfikację

Pionowy Tiger

Dzięki technice, mądrze wprowadzonej do każdego z głównych zespołów, wielka funkcjonalność tych maszyn gwrantuje pewność rezultatów i szybki zwrot inwestycji.
Zobacz specyfikację

 

 

 

 

 

 

 

 

Multimedia
Nasze marki
Współpracujemy z:

Kontakt
15-521 Białystok - Zaścianki
Szosa Baranowicka 62A
tel. 85 741 86 50
fax.85 741 81 20
bialystok@adleragro.pl


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny adleragro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin