Krukowiak

Opryskiwacze

Od 1977 roku Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „KRUKOWIAK” jest jednym z najważniejszych producentów maszyn rolniczych w Polsce. Skromne początki firmy, która powstała w gospodarstwie rolnym Janusza Borkowskiego, nie wróżyły tego, że w ciągu kilku lat „KRUKOWIAK” stanie się wiodącym producentem opryskiwaczy w Polsce. Od tamtego czasu firma utrzymuje pozycję lidera na tym rynku.

Od samego początku produkty naszej firmy wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością, co znalazło uznanie nie tylko rolników, ale także uznanych instytucji, czego wyrazem są liczne nagrody zdobywane zarówno w kraju, jak i za granicą. Utrzymanie wysokiej jakości i innowacyjności produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie.

Choć firma znana jest głównie z opryskiwaczy, to w swojej ofercie ma również szeroką gamę maszyn dla producentów i przetwórców warzyw oraz sadowników. Szczególnie bogata oferta skierowana jest dla rolników uprawiających ziemniaki i cebulę, dla których „KRUKOWIAK” oferuje maszyny praktycznie dla każdego etapu produkcji, za równo dla producentów z mniejszymi areałami, jak również dla producentów o skali przemysłowej.

W chwili obecnej „KRUKOWIAK” ciągle się rozwija, od wielu lat trwa ciągła modernizacja firmy oraz rozwijane są nowe technologie produkcji. Każdego roku firma prezentuje przynajmniej kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. 

Opryskiwacze zawieszane

Opryskiwacze zaczepiane

Opryskiwacze samobieżne

Opryskiwacze sadownicze

Opryskiwacze taczkowe

Maszyny do cebuli

Maszyny do ziemniaków

Maszyny do warzyw

Maszyny sadownicze

Maszyny uprawowe